Oferta promocyjna dla nowych Klientów - sprawdź nas za darmo

 Możesz uzyskać pierwszy miesiąc obsługi serwisowej za darmo!

Skorzystaj z tej okazji i zapoznaj się z korzyściami jakie możemy przynieść Twojej Fimie.
Najlepszy sposób na sprawdzenie outsourcingu informatycznego to zobaczyć specjalistów w akcji.

Zorganizowaliśmy tą promocję, aby upewnić Cię, że postępujesz słusznie decydując się na zewnętrzną opiekę serwisową. Jeśli wcześniej nie korzystałeś z outsourcingu, masz teraz szansę aby to nadrobić. Przez pierwszy miesiąc umowy będziesz mógł sprawdzić naszą skuteczność bez ponoszenia większych kosztów.

Niezwłocznie po podpisaniu umowy otrzymasz:
  • miesiąc serwisu gratis! (szczegółowe warunki poniżej)
  • uporządkowanie infrastruktury teleinformatycznej
  • audyt sprzętu i oprogramowania
  • analizę pod kątem optymalizacji wykorzystania sprzętu komputerowego w Firmie


Warunki promocji:
Promocją objęte są firmy, które podpiszą umowę serwisową na minimum 5 godzin serwisowych w miesiącu na okres minimum sześciu miesięcy.

Po podpisaniu umowy serwisowej:
Pierwszy miesiąc obsługi przy zakresie prac mniejszym niż dwukrotna miesięczna wartość umowy serwisowej oferowany jest całkowicie za darmo!

Przykład: umowa jest podpisana na 10 godzin, czyli 20 godzin (dwukrotność umowy) jest gratis. Jeśli w tych godzinach dokonamy całości prac, nie ma żadnych dodatkowych kosztów.
Oszczędność: około 1000 zł na początek współpracy.


Jeśli zakres prac w pierwszym miesiącu przekracza dwukrotną wartość kwoty podstawowej, opłata naliczana jest jedynie za dodatkowe godziny.

Przykład: umowa jest podpisana na 10 godzin, zakres prac w pierwszym miesiącu objął 25 godzin. Opłata za pierwszy miesiąc jest naliczona jedynie za 5 dodatkowych godzin powyżej dwurotnej liczby godzin wynikającej z umowy. Oszczędność: około 2000 zł na początek współpracy.

W przypadku zerwania umowy z winy Zamawiającego przed upływem 6-ciu miesięcy od jej podpisania, wystawiana jest faktura na kwotę podstawową przemnożoną przez ilość miesięcy pozostałych do upływu 6-ciu miesięcy.


Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami już dziś!
 Design by: Pixel-Design Copyright © 2007-2012 MMnet s.c.