O Nas

   Jesteśmy przedsiębiorstwem o profilu handlowo-usługowym. Działamy w bardzo szerokim spektrum zagadnień związanych z informatyką i telekomunikacją - od kompleksowej obsługi informatycznej firm, poprzez sprzedaż komputerów oraz wszelkich akcesoriów, po kompleksowe doradztwo.
Jesteśmy resellerem największych dystrybutorów sprzętu IT na rynku polskim, dystrybutorem najbardziej liczących się na rynku światowym i polskim producentów oprogramowania. Posiadamy w ciągłej sprzedaży produkty praktycznie wszystkich liczących się na rynku światowym producentów.

   MMnet s.c. w obecnej formie działa od lutego 2006. Jesteśmy młodą firmą lecz nasz zespół składa się z ludzi o dużym doświadczeniu w branży IT.
Zatrudniamy certyfikowanych specialistów Microsoft (MCP). Jesteśmy partnerem firmy Microsoft i posiadamy certyfikaty w zakresie oprogramowania przeznaczonego dla placówek oświatowych (Microsoft Authorised Education Reseller) oraz systemów dla małych i średnich przedsiębiorstw (Microsoft Small Bussines Specialist).

   Jesteśmy również partnerem Panda Software w zakresie oprogramowania antywirusowego. Posiadamy certyfikat Technical Support Expert - Panda Retail 2007.

   Posiadamy również certyfikat potwierdzający znajomość systemu FrontRange Foundation


   W zakresie projektowania i realizacji systemów okablowania strukturalnego posiadamy certyfikacje firmy Telegaertner - producenta kompleksowych systemów okablowania strukturalnego.

Główne zagadnienia naszej działalności

 Obsługa teleinformatyczna firm :
    umowy serwisowe infrastruktury teleinformatyczną Klienta z gwarantowanym czasem reakcji
    dostawy sprzętu IT i oprogramowania
    projekty i realizacje sieci LAN/WAN, bezprzewodowych i przewodowych

 Doradztwo w zakresie teleinformatyki.
    konsultacje w zakresie sprzętu i oprogramowania
    doradztwo przy planowaniu rozbudowy infrastruktury teleinformatyczej firmy


 Design by: Pixel-Design Copyright © 2007-2012 MMnet s.c.